Autor:

lks_skrobow

Utworzono:

17.08.2015

W sobotę (15 sierpnia) w inauguracyjnym meczu lubelskiej A-klasy gr. IIInowego sezonu piłkarskiego 2015/2016, LKS Skrobów pewnie wygrał w Nasutowie z miejscowym KS-em 7:2 (2:1).

Początek spotkania nie był rewelacyjnym widowiskiem. Wpływ na poczynania piłkarzy obydwóch zespołów miała wysoka temperatura na boisku. Podopieczni Marka Ochaod początku objęliinicjatywę na boisku, jednak to gospodarze pierwsi strzelili gola, mimo to jeszcze przed przerwą dwa gole w 30 sekund zdobył Łukasz Bordzoł.

Po przerwie piłkarze Nasutowa zostali zepchnięci do głębokiej defensywy i w 51 minucie trzecią bramkę dla LKSu zdobył Łukasz Lewin. Nie minęło siedem minut i znów zrobiło się nerwowo, ponieważ gospodarze za sprawą Wojciecha Bereja zdobyli kontaktową bramkę.

Jednak ostatnie dwadzieścia minut to absolutna dominacja piłkarzy Skrobowa, Nasutów rzadko kiedy gościł na połowieLKSu, a "czarno-żółci" zdobyli jeszcze 4 bramki. Futbolówkę do siatki kierowali kolejno, Łukasz Bordzoł, Goździcki, Prażmo oraz Filipek.

KS Nasutów - LKS Skrobów 2:7 (1:2)
1-0Szymon Pożarowszczyk, 35 min
1-1 Łukasz Bordzoł, 42 min
1-2Łukasz Bordzoł, 43 min
1-3 Łukasz Lewin, 52 min
2-3 Wojciech Berej, 60 min
2-4 Łukasz Bordzoł, 70 min
2-5 Łukasz Goździcki, 79 min