Autor:

United

Utworzono:

01.11.2014

Naszym rywalem w III kolejce była drużyna Vir-u. Rywal z którym zawsze trudno się gra ze względu na ich agresywną grę w tym meczu również nie cofał nogi. Boisko w Dorohuczy pozostawiało wiele do życzenia lecz udało nam się wygrać. Mecz rozpoczęliśmy świetnie, w 7 min Kamil Ogórek ograł kilku rywali i strzałem lewą nogą z narożnika pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy. Nasza radość nie trwała zbyt długo bo zaledwie 3 min. Po błędzie jednego z naszych obrońców w sytuacji sam na sam napastnik Vir-u nie dał szans naszemu bramkarzowi. My odpowiedzieliśmy w najlepszy z możliwych sposobów- w 12 min Bartek Zentara w podobnej do akcji na 1:0 zdobył bramkę na 2:1.W przeciągu kilkunastu minut powinniśmy strzelić kolejne bramki lecz nasi napastnicy razili nieskutecznością. Dopiero w 40 min meczu podwyższyliśmy prowadzenie- piłkę w pole karne dośrodkował Bartek a akcję zamkną Łukasz Kozłowski. W drugiej połowie zaczęliśmy grać zbyt defensywnie. Piłkarze z Dorohuczy nie grali ,,wielkiej" piłki ale w przeciwieństwie do nas wykorzystali swoje sytuacje na które im niestety pozwoliliśmy. W 50 min zdobyli bramkę kontaktową a 80 min wyrównali stan meczu. Przy ostatnim dla gospodarzu golu piłkę dobijał zawodnik znajdujący się na spalonym lecz sędzia uznał bramkę. To nie była jedyna pomyłka sędziów w tym meczu. Wielokrotnie pozwalali na zbyt wiele nie każąc kartkami zawodników gospodarzy za ostre faule. W 82 min wynik spotkania ustalił ponownie Łukasz i mogliśmy się cieszyć z kompletu punktów po III kolejkach.