Turniej halowy młodzików.

W sobotę 25 lutego 2017 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Garbowie odbył się zorganizowany z inicjatywy Garbowskiego Towarzystwa Sportowego "Zawisza" turniej młodzików. Honorowy patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Garbów Kazimierz Firlej. W turnieju wzięło udział siedem drużyn złożonych z zawodników urodzonych w 2004 roku i młodszych: Zawisza I Garbów, Zawisza II Garbów, Lublinianka I, Lublinianka II, KS Drzewce, SMS Niemce, Granit Bychawa. Rozgrywki toczyły się systemem "każdy z każdym".
Po 21 meczach wykrystalizowała się ostateczna kolejność. Podobnie jak przed rokiem turniej wygrali gracze Granitu Bychawa. Za ich plecami uplasował się IFTER SMS Niemce, a miejsce na najniższym stopniu podium zajął zespół Zawiszy II Garbów. Kolejne lokaty zajęli odpowiednio: Lublinianka II, KS Drzewce, Zawisza I Garbów, Lublinianka I.
Przyznano też nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Szymon Karsai-Flis z Granitu Bychawa, królem strzelców jego kolega z zespołu - Dawid Zarzeczny, zaś najlepszym zawodnikiem - Daniel Pachla z SMS-u Niemce.Dziękujemy Wójtowi Gminy Garbów Kazimierzowi Firlejowi za ufundowanie nagród. Słowa podziękowania kierujemy również w stronę p. Niny Bartoszcze - Wylaź - dyrektor ZS w Garbowie.

Skład Zawiszy I Garbów: Igor Czeladziński, Maciej Zarzeka, Adrian Rybkowski, Mikołaj Nowaczyk, Norbert Żaba, Norbert Dobrzyński, Mateusz Szlachetka, Dominik Kalita. Trener: Piotr Chabros.
Skład Zawiszy II Garbów: Franciszek Kupisz, Dawid Jóźwiak, Kacper Gołębiowski, Jakub Tkaczyk, Oliwier Jurek, Mateusz Swaczyna, Szymon Rusinek. Trener: Piotr Chabros.
W barwach Zawiszy z powodu choroby zabrakło Sebastiana Kubackiego i Kamila Chudego.

Powiązana galeria: