Zawisza Garbów - KS Góra Puławska 2:5(2:1)

W drugim meczu sparingowym podopieczni Piotra Białkowskiego ulegli drużynie występującej w Klasie Okręgowej a mianowicie KS Górze Puławskiej 2:5. Początkowo przeciwnikiem drużyny z Garbowa miała być ekipa KS Drzewce lecz mecz nie doszedł do skutku. Zawisza rozegrał bardzo dobre pierwsze 45 minut co było widać po wyniku a także po grze. Przez większą część pierwszej połowy to zawodnicy GTS-u prowadzili grę co poskutkowało dwiema bramkami i prowadzeniem do przerwy. W drugiej zaś zaszło kilka zmian w składzie a także zawodnicy Góry Puławskiej podkręcili tempo co dało w rezultacie 4 bramki w drugiej połowie. W porównaniu do pierwszego sparingu zawodnicy z Garbowa zaprezentowali się o wiele lepiej. Bramki padły po bardzo składnych akcjach. Mimo nie najlepszego wyniku, było widać znaczną poprawę w grze.  Mecz odbył się przy szkole KEN w Puławach na sztucznej nawierzchni. Następny sparing drużyna Zawiszy rozegra w najbliższy weekend z drużyną Cisów Nałęczów. Więcej informacji wkrótce.