Dobry występ orlików starszych.

W niedzielę 5 lutego na zaproszenie klubu Granit Bychawa orlicy starsi Zawiszy Garbów (ur. 2006 i młodsi) wystąpili w halowym turnieju piłki nożnej w Bychawie. Do rywalizacji przystąpiło łącznie sześć drużyn, które rywalizowały systemem "każdy z każdym". Zawisza był o krok od końcowego triumfu w tych niezwykle wyrównanych rozgrywkach. Zdobyliśmy 10 punktów, tyle samo co Akademia Footballisty Głusk, lecz nasza porażka w bezpośrednim meczu zepchnęła nas na 2. miejsce.
Za nami kolejno uplasowali się: Victoria Rybczewice, Granit Bychawa, Wysoczanka Wysokie, Granit II Bychawa.
Przyznano również nagrody indywidualne. Nasz zawodnik, Krystian Jóźwiak, wykańczając akcje całego zespołu, zdobył najwięcej bramek i otrzymał statuetkę przeznaczoną dla króla strzelców rozgrywek.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie. Cieszymy się, że nasi zawodnicy mogli wziąć w tym turnieju i skonfrontować swoje umiejętności z ciekawymi zespołami.

Wyniki Zawiszy:
Zawisza - Victoria 1:0 (Jóźwiak 1),
Zawisza - Wysoczanka 2:0 (Jóźwiak 2),
Zawisza - Granit II 3:2 (Jóźwiak 1, Skałecki 1, gol samobójczy 1),
Zawisza - AF Głusk 1:2 (Jóźwiak 1),
Zawisza - Granit 1:1 (Wolak 1).

Skład Zawiszy: Tomek Kulawczuk, Bartek Samiec, Bartek Wolak, Bartek Skałecki, Mikołaj Wrona, Igor Kamiński, Krystian Jóźwiak, Dominik Marciniak, Kacper Tyburek, Franek Podolski. Trener: Piotr Chabros.