Triumf orlików starszych !

W niedzielę 26 lutego odbył się w Michowie Turniej Orlików Starszych o Puchar Prezesa GLKS Michów w Halowej Piłce Nożnej. Rywalizowały drużyny z rocznika 2006. Oprócz dwóch zespołów gospodarzy wystąpili: UKS Samoklęski, GKS Abramów, Ludwiniak Ludwin oraz garbowski Zawisza.
Turniej zakończył się końcowym triumfem Zawiszy Garbów. Za plecami drużyny Piotra Chabrosa na podium uplasowały się jeszcze zespoły Michów I i GKS Abramów. Gdyby nasi gracze wykazali się lepszą skutecznością, zwycięstwa mogłyby być bardziej okazałe.

Skład Zawiszy: Bartosz Wójcik, Bartosz Wolak, Bartosz Samiec, Bartosz Skałecki, Igor Kamiński, Kacper Grzegorczyk, Dominik Marciniak, Franciszek Podolski, Kacper Tyburek, Krystian Jóźwiak. Trener: Piotr Chabros.

Wyniki Zawiszy:
Zawisza - Samoklęski 1:0 (Marciniak),
Zawisza - Ludwiniak 2:0 (Jóźwiak, Tyburek),
Zawisza - Michów I 2:2 (Tyburek 2),
Zawisza - Abramów 2:1 (Samiec, Tyburek)
Zawisza - Michów II 3:0 (Samiec, Podolski, Marciniak)