Autor:

P P

Utworzono:

16.09.2014

Na stadion Sygnału w niedzielę 14.09.2014 przyjeżdża lider Puławiak Puławy. Podopieczni trenera Pawła Pracownika wychodzą mocno umotywowani na mecz. Od początku spotkania drużyna Sygnału dominuje na boisku pod każdym względem. Bramka to kwestia czasu i po upływie kilkunastu minut pierwszą bramkę strzela Rogowski z rzutu wolnego. Druga bramka to dośrodkowanie Rogowskiego, a bramkę strzela głową Czerniak. Do przerwy jest 2:0 dla gospodarzy, a powinno być co najmniej 3-4, bo jedna z ładniejszych akcji meczu wymianie kilku podań, Pracownik strzela, ale bramkarz czubkami palców wybija na rzut rożny. Druga połowa również należy do gospodarzy, lecz wysokie tempo spotkania jakie narzucili chłopcy z Sygnału w pierwszej połowie, przynosi kilka zmian. Trzeci gol pada po długim krosowym podaniu Rogowskiego do Sikory i ten wykorzystuje sytuacje sam na sam z bramkarzem Puławiaka. Młodzicy starsi z Sygnału mieli jeszcze okazje do podwyższenia rezultatu, (sytuacja sam na sam Kołtuna czy strzał Łukasika w poprzeczkę), lecz wynik spotkania nie ulega zmianie. Trzeba pochwalić całą drużynę, zawodnicy, którzy wchodzili z ławki dawali bardzo dobre zmiany, wielkie brawa chłopcy!!!. Grali:

Furman,Rogowski,Sokołowski,Czerniak,Ciemięs,Sikora,Pracownik,Dubielis,Kołtun,Pawłowski,Buryś,Robaczyński,Łukasik,Warzybok.