Autor:

P P

Utworzono:

19.10.2014

Fatalna gra naszych zawodników!!!Jedynie Sokołowski z linii obrony za przerywanie akcji i Kołtun z ataku za próby atakowania (szarpanie) pozytywnie, ale to za mało, żeby wygrać mecz, reszta zawodników wyglądała słabo, albo fatalnie, tak nie można chłopcy!!!
Do przerwy prowadzimy 0:1 po dograniu z rzutu rożnego Pracownika do Dubielisa i ten strzela dla nas bramkę. Mieliśmy jeszcze kilka okazji i sam na sam Pracownika, który podaj do bramkarza i przyblokowany strzał Sikory i jeszcze 2-3 strzały obok bramki. Druga połowa to już dramat w wykonaniu naszych zawodników i sędziego, który mylił się cały mecz. Rywal strzela nam bramkę po rogu, gdzie nasz obrońca zostaje zgubiony przez napastnika i bramkarz w tej sytuacji mógł się zachować lepiej, ponieważ piłka przelatuje mu po rękach. Drugą bramkę tracimy z rzutu karnego, gwizdniętego z kapelusza, ponieważ faul naszego obrońcy był przed linią pola karnego z prawej strony, ale to nie usprawiedliwia bardzo słabej postawy 2 obrońców jaki i większości naszego zespołu.
Nie możemy grać tak słabo...Uczestniczyli w meczu bo grą to nie można nazwać: Furman,Sokołowski,Rogowski,Czerniak,Ciemięs,Sikora,Pracownik,Dubiuelis,Kołtun,