GKS Abramów Gospodarze

Dariusz Bodak Trener

United

01.11.2014

W deszczową niedziele rozegraliśmy drugi mecz ligowy w tym sezonie a naszym rywalem był KS Nasutów. Od początku spotkania widać było, że to my będziemy stroną przeważającą a zespół z Nasutowa ograniczy się do kontrataków. Mimo ogromnej przewagi w posiadaniu piłki i prowadzeniu gry nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Po jednej z akcji piłkę do bramki próbował skierować Kamil Panas przerzucając ją nad bramkarzem lecz w ostatniej chwili w ekwilibrystyczny sposób obrońca gości wybił ją na rzut rożny. Swoją szansę miał również Krzysiek Sieklicki lecz jego strzał obronił bramkarz. Nasutów również miał swoje szansę na zdobycie gola. Po jednej z kontr piłkę wślizgiem na skraju pola karnego napastnikowi KS-u wybił Krzysiek Sieklicki. Pierwsza połowa zakończyła się więc bezbramkowym remisem. W drugiej części spotkania sytuacja na boisku nie uległa zmianie. To nasz zespół atakował a goście starali się grać z kontrataku. Wreszcie nadeszła 71 min. piłkę z prawej strony boiska w pole karne posłał Paweł Gryta a Bartek Zentara skierował ją do bramki. Po strzeleniu bramki sytuacja na boisku uległa zmianie i to piłkarze z Nasutowa rozpoczęli szturm na naszą bramkę, udało im się nawet strzelić bramkę lecz strzelec bramki znajdował się na spalonym i sędzia bramki nie uznał. Wynik meczu do końca nie uległ już zmianie i w drugim meczu zdobywamy komplet punktów.
Za tydzień czeka nas wyjazd do Dorohuczy na mecz z Virem. Dziękujemy również za wspaniały doping kibiców.